massage Sonyachna

Про мене

Illustration

роблю своїх клієнтів ціліснішими з 2017 року

Мій шлях до тілесних та енергетичних практик був може й довгим, але неминучим. Це дар, з яким я прийшла в цей світ. На одному з навчань, де ми відпрацьовували придбані знання, я практикувала в парі з психологом, фахівцем з тілесних практик, яка сказала після практики: "В тебе дар входити в простір клієнта, це не всім дано. І це не можна прибати, це дається з народження". Це були не перші подібні слова, і я з вдячністю приймаю їх. Коли одна людина стає більш радісною, спокійною, енергійною, це радість для мене. В такому стані вона поділиться з іншою людиною своїм світом, і так це світло буде розповсюджуватися навколо все більше. І я хочу щоби цей ланцюжок світла збільшувався. Світіть - ви є світло. 
Так склалося, що ми втратили культуру піклування про своє тіло. І чомусь вважаємо масажі, різноманітні релаксійні процедури забаганками. Це далеко не так. В стародвані часи різноманітні процедури для тіла: бані, сауни, масажі були невід'ємною частиною життя і заможніх і робочих груп населення. Воїни відновлювалися після важких боїв в спеціальних ваннах, за допомогою різноманітних масажів, в т.ч. масляних масажей, ефірних олій. В Японії, наприклад, і сьогодні спостерігається дуже висока культура масажу (доглядом за своїм тілом) серед всіх верств населення. Моя мета, щоби ми відродили культуру догляду за своїм тілом. Тіло - це наш найкращий друг. І перші відносини, які ми маємо налагодити - це відносини з нашим тілом. Тіло - це наш храм і інструмент по досягненню цілей. Це те, що допомагає нам існувати в цьому матеріальному світі. Будьте уважні до нього 🤍

Illustration

"Наше тіло - це величезний дар, дарований нам природою. Це храм нашої душі. Бережіть цей скарб, вивчайте себе, турбуйтесь про себе, любіть себе. Я можу бути провідником в цьому процесі. З любов'ю та турботою до вашого тіла"

Вікторія Сонячна - ейфоніст, мастер аюрведичного масажу.

Сертифікати

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Сертифікати

Illustration
Illustration
Illustration
Made with