Обери найкраще для тебе сьогодні

Illustration

Масажні техніки для кращого самопочуття.

 • масляний масаж


  АЮРВЕДИЧНИЙ МАСАЖ

  Аюрведичний масляний масаж Абх'янга – массаж з давньою історією.Тисячі років тому масляний масаж був привілеєм царських осіб, які умащували себе олією майже щодня. Масляний масаж застосовували у Стародавньому Єгипті, Індії та інших країнах Стародавнього Сходу, вважаючи, що він не лише покращує здоров'я, продовжує життя, а також зміцнює пам'ять, силу думок.Аюрведичний масаж «Абх'янга» дослівно означає «умащування». Коли фактично все ваше тіло промащується досить великою кількістю теплої олії, збагаченої травами або ефірними оліями.Корисні властивості масажу «Абх'янга»:Запобігає та уповільнює процеси старіння – позбавляє хронічної втоми – запобігає та виліковує стреси нервової системи – живить тіло – живить суглоби та зміцнює сполучні тканини – збільшує тривалість життя – покращує сон – забезпечує міцність тіла – допомагає вивести токсини, дає силу та енергію. Під час масажу регенеруються тканини, покращується кровообіг та імунітет. І все це Абх'янга – найвідоміша аюрведична процедура!

  90 хв.
  950 грн
 • палсинг


  ПАЛСИНГ

  Палсинг - холістичний пульсаційний масаж - м’який та дбайливий метод роботи з тілом.
  Палсинг – відрізняєтся від інших масажних технік, де використовуються традиційні способи впливу на тіло: розтирання, розминання, погладжування, постукування тощо.
  Вібраційний масаж – метод глибинного розслаблення через м'які дотики.
  В основі холістичного масажу знаходиться ритм та рух.
  Ця тілесна практика звільняє від стресу, дає ресурс, знімає м'язові та емоційні блоки.
  Це експрес-метод емоційного та ментального детоксу, що допомагає впоратися з безсонням, дратівливістю, напруженістю, апатією, поганим настроєм.
  Ефективність масажу в тому, що він запускає та активізує в тілі процеси природної саморегуляції – запускаються природні механізми очищення та відновлення організму.
  Після сеансу Ви відчуваєте незвичайну легкість у всьому тілі, приплив життєвих сил, глибинний спокій та внутрішній баланс.

  45 - 60 хв.
  700 грн
 • масаж обличчя


  МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ

   “Hollywood lifting” - унікальне поєднання древніх аюрведичних і полінезійських технік. Під час масажу стимулюється функція клітин шкіри, що синтезують колаген, еластин, гіалуронову кислоту та інші важливі компоненти, що відповідають за пружність та еластичність шкіри, стимулюється тонус м'язів, за допомогою мікродренажу виводяться залишки процесів метаболізму. Техніка масажу дозволяє розслабити та простимулювати потрібні зони обличчя, шиї та декольте. Користь від масажу «Hollywood lifting»:— Активізація кровообігу і постачання до клітин кисню— Моделювання контурів обличчя— Підвищення еластичності, тургор шкіри— Зволоження глибоких шарів шкіри, покращення кольору обличчя— Омолодження зони декольте та шиї, — Зменшення набряків,— Профілактика зморшок та мінімізація існуючих, зменшення глибини зморшок,— Чудове зволоження шкіри, виведення токсинів, покращення кольору обличчя. — Додатково приплив бадьорості та чудове самопочуття після процедури. 

  50 - 60 хв.
  700 грн
 • енергетична аюрведа


  ЕНЕРГЕТИЧНА АЮРВЕДА САМАДЕВА

  ЕАС – це метод оздоровлення, заснований на традиційних ведичних знаннях і вміннях мудреців Ріші стародавньої Індії, відомих традиційної китайської медицини, арабо-грецької медицини юнанів, західної алхімічної медицини і медицини дервишей Хакіма. Збагачена досягненнями сучасної медицини, різноманітними формами кінезіології, енергетичної терапії, захопленнями квантової фізики.У здоровому організмі всі клітини, органи, системи та частини тіла постійно гармонійно та синхронно взаємодіють один з одним. Це називається "ейфонією".Людський організм, для підтримки стану добробуту, здоров'я, а отже, ейфонії, обов'язково має входити до такого ж типу гармонійне та синхронне спілкування з людьми, речами, минулим, сьогоденням, майбутнім, а також з подіями, представленими всією сукупністю його просторового та тимчасового оточення . Така ейфонія не тільки є ейфонією тіла, але включає психіку та розум. Згідно з методом Енергетичної Аюрведи Самадєва, ця взаємодія ґрунтується на правильному поєднанні всієї сукупності енергетичних ліній, що зв'язують клітини, органи, тілесні, психічні та духовні системи людської істоти.
  Ейфоніст, практикуючий Енергетичну Аюрведу, завдяки відновленню порушених енергетичних сполук, дозволяє організму знову синхронізувати сукупність його функцій, цілком природним чином, організм знову дозволяє своїй силі лікування задіяти всі процеси повернення здоров'я та доброго самопочуття.

  40-50 хв
  700 грн
 • fly massage


  МАСАЖ "У ГАМАКУ"

  «Релакс-масаж у гамаку»!
  Під час сеансу Ви перебуватимете у стані близькому до невагомості на інноваційному норвезькому обладнанні RedCord. Завдяки цьому ваше тіло зможе краще розслабитися та довіритися рукам фахівця.
  Ця процедура ідеальна і необхідна при перевтомі, хронічній втомі, недосипанні та безсонні, довготривалих розумових та фізичних навантаженнях, нервових напругах.
  Це нове джерело натхнення та розслаблення! Це унікальна процедура позбавлення стресу та фізичного перенапруги!
  Дозвольте відчути в собі легкість польоту і сказати: "I believe I can fly"!

  30-40 хв
  600 грн

Замовити сеанс масажу

Illustration

Зателефонуйте нам або заповніть контактну форму нижче.

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.

Made with