ЕНЕРГЕТИЧНА АЮРВЕДА САМАДЕВА

Illustration

     У здоровому організмі всі клітини, органи, системи та частини тіла постійно гармонійно та синхронно взаємодіють один з одним. Це називається "ейфонією".
Згідно з методом Енергетичної Аюрведи Самадєва, ця взаємодія ґрунтується на правильному поєднанні всієї сукупності енергетичних ліній, що зв'язують клітини, органи, тілесні, психічні та духовні системи людської істоти.Гармонійне функціонування людини пов'язане із гармонійною циркуляцією енергії.
Людина страждає тому, що вона розділена від різних частин себе.
Усі порушення доброго самопочуття тілесного, психологічного, духовного пов'язані з розривом зв'язків та з'єднань у системі енергетичних ліній, або енергетичних каналів - наді.

Наді - це енергетичні лінії, що проходять через все тіло. Аюрведична традиція налічує 72 тис. каналів, традиція дервішів налічує 350 тис.
Вони проводять життєву енергію Ойа у всі частини тіла, органи, залози, частини мозку, пов'язують з навколишнім середовищем, чакрами, людей один з одним, де б вони не знаходились, з минулим, майбутнім, сьогоденням. Ми говоримо, що їхнє випромінювання простягається до країв Всесвіту.
Коли наді розірвані, виникають проблеми та захворювання: тілесні, емоційні, ітнелектуальні, духовні, труднощі у відносинах з людьми, навколишнім середовищем тощо.
Наді – від санкриту “над” – рух. Рух енергії, інформації, життя.
Переривання руху створює проблеми, порушення та хвороби.

Техніки ЕАС та протокол ЕАС дозволяють відновити порушені з'єднання наді.

Під час сеансу ЕАС ейфоніст входить в контакт з підсвідомістю (внутр. мудрістю) організму, яка відновлює порушені зв'язки через техніку нейром'язової біологічної зворотного зв'язку.
Організм вказує (веде), які сполуки необхідно відновити, з його власного, індивідуального пріоритету.

Ейфоніст, практикуючий Енергетичну Аюрведу, завдяки відновленню порушених енергетичних сполук, дозволяє організму знову синхронізувати сукупність його функцій, цілком природним чином, організм знову дозволяє своїй силі лікування задіяти всі процеси повернення здоров'я та доброго самопочуття. 

Illustration
Made with